Na co zwrócić uwagę wybierając biuro rachunkowe?

7 października 2016
Posted in Porady
7 października 2016 SBTS

Na co zwrócić uwagę wybierając biuro rachunkowe?

Prowadzisz własny biznes i zastanawiasz się nad zmianą sposobu obsługi księgowej? Warto rozważyć oferty rozmaitych firm księgowych pod kątem wykorzystania przez nie nowoczesnych technologii, zapewnienia właściwego poziomu bezpieczeństwa, a także sposobu kontaktu z klientem. Bardzo często to właśnie te czynniki mają istotny wpływ na jakość i trwałość współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z krótką informacją na temat naszych działań w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych, księgi przychodów i rozchodów, dokumentacji kadrowej oraz kalkulacji wynagrodzeń i sporządzania list płac.

Nowoczesne technologie
Wyróżnia nas wykorzystanie nowoczesnych technologii do realizacji usług księgowych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu niewielkich kosztów. Wykorzystujemy profesjonalne oprogramowanie Comarch ERP Optima dla Biur Rachunkowych. Udostępnimy Ci bez dodatkowych kosztów program do fakturowania. Dokumenty możesz przekazywać nam drogą e-mailową. Co więcej, zapewnimy Ci stały dostęp do Twoich danych księgowych online. Podsumowując? Powierzenie nam obsługi księgowej Twojej firmy zapewni Ci oszczędność czasu i pieniędzy, a także pełną kontrolę sfery finansowej.

Stabilność i bezpieczeństwo
Przenieś ryzyko związane z prowadzeniem księgowości na naszą firmę. Rzetelna obsługa i dogłębna znajomość regulacji prawnych daje Ci gwarancję spokojnego snu. Posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów, a nasza działalność jest w odpowiedni sposób ubezpieczona. Udostępniamy Ci również Doradców Podatkowych, co pozwoli na optymalizację kosztów podatkowych, z poczuciem pełnego bezpieczeństwa i opieki.

Indywidualne podejście
Nowoczesne technologie, wiedza i doświadczenie, to dla nas zaledwie podstawa do prowadzenia usług księgowych. Najważniejsze jest jednak naszym zdaniem podejście do kontaktów z klientami. Zadbamy o to, abyś w naszych relacjach czuł autentyczną opiekę, a nie zwykłą wymianę dokumentów i zdawkowe rozmowy. Zawsze chętnie Państwa wysłuchamy i postaramy się doradzić w rozwiązaniu pojawiających się problemów. Stawiamy również na maksymalnie indywidualny charakter obsługi, czego przejawem jest na przykład tworzenie dedykowanych zestawień czy raportów, zgodnych z potrzebami klienta.

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszej oferty i warunków współpracy? Zadzwoń do nas: 22-6438969 lub napisz:
handel@sbts.pl