Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki zewnętrznej obsłudze IT!

Stała opieka, abyś czuł się bezpiecznie
Proponujemy stałą opiekę nad eksploatacją infrastruktury informatycznej, co całkowicie uwalnia Cię od zajmowania się tą sferą działania firmy.

Fachowe doradztwo, abyś działał skuteczniej
Wskażemy najkorzystniejsze rozwiązania informatyczne stosowane przez firmy Twojej branży. Pomożemy w wyborze zarówno sprzętu komputerowego jak i oprogramowania. Read more

Jak wybrać sprzęt komputerowy odpowiedni dla firmy?

Każdy z nas ma w firmie jakiś sprzęt komputerowy – telefon, tablet, komputer stacjonarny. Prędzej czy później przychodzi czas kiedy myślimy o jego wymianie. Pierwsze pytanie jakie powinniśmy sobie zadać przy okazji zakupu nowego sprzętu to dlaczego chcemy wymienić nasz stary sprzęt? Z jakiego powodu ten, który teraz posiadamy nie spełnia naszych wymagań? Czy ulegamy trendom, lubimy nowości czy może mamy inne potrzeby?
Read more

Dlaczego warto mieć zewnętrzną obsługę IT?

W firmach posiadających poniżej 30 stanowisk roboczych, standardowe potrzeby w zakresie informatyki z reguły nie generują pracy dla informatyka w pełnym wymiarze pracy. W takim wypadku warto zlecić te prace na zewnątrz w wymiarze, który wynika z Twoich rzeczywistych potrzeb biznesowych. Koszt takiej usługi z pewnością będzie tańszy od kosztów zatrudnienia.
Read more

Jak obniżyć koszty IT w firmie

Nasze wieloletnie doświadczenie wskazuje na to, że koszt informatyki w firmie można elastycznie dopasować do bieżących potrzeb i możliwości firmy. Można to zrobić na kilka sposobów. Jednym z nich jest standaryzacja sprzętu i oprogramowania, która pozwala na:

  • skrócenie czasu rozwiązywania problemów informatycznych,
  • obniżenie kosztów licencji,
  • obniżenie kosztów sprzętu,
  • łatwiejszą wymianę wiedzy pomiędzy użytkownikami,
  • wprowadzenie jednolitych mechanizmów bezpieczeństwa.

Read more